Kontakta oss

DUNK – De Ungas Musikförbund i Svenskfinland rf

Handelsesplanaden 10D
65100 Vasa
Finland

Besöksadress i Jakobstad: Storgatan 7, ingång via innergården, rum A 244
Besöksadress i Vasa: SÖU:s utrymmen, Handelsesplanaden 10D, ingång från bakgården.

Faktureringsadressen är samma som postadress. Ärenden som rör fakturor eller fakturering riktas till verksamhetsledare.

FO-nummer/Y-tunnus: FI1093976-7

Hilde Talus Losvik

Verksamhetsledare
+358 40 045 5605
hilde@dunk.fi
Placeringsort: Vasa

Tobias Nygård

Koordinator & Projektkoordinator för Musikutbildning i Finland
+358 45 805 1790
tobias@dunk.fi
Placeringsort: Jakobstad & Vasa

Louise Mannil

Kommunikatör
+358 40 1253 446
louise@dunk.fi
Placeringsort: Vasa

Hanna Kronqvist

Styrelseordförande
+358 50 599 2546
hkronqvist@gmail.com
Placeringsort: Helsingfors

Johanna Frimodig

Producent för Skolmusik
+358 50 368 6295
skolmusik@dunk.fi
Placeringsort: Helsingfors

Emilia Hytönen

Projektledare för Klanglådan
+358 41 455 8999
emilia@dunk.fi
Placeringsort: Helsingfors

Mia Makaroff

Producent för MinKör

minkor@dunk.fi
Placeringsort: Borgå

Elisa Huovinen

Konstnärlig ledare för Finlands Ungdomskör

elisa@dunk.fi
Placeringsort: Helsingfors

Lina Sandvik

Producent för Finlands Ungdomskör

lina@dunk.fi
Placeringsort: Helsingfors

Amanda Henriksson

Sekreterare i Norbusangrådet

amanda@dunk.fi
Placeringsort: Esbo

Simon Djupsjöbacka

Ordförande i Norbusangrådet

Placeringsort: Helsingfors