Kontakta oss

DUNK – De Ungas Musikförbund i Svenskfinland r.f.

Hovrättsesplanaden 15 C 35
65100 Vasa
Finland

Besöksadress i Vasa, Hartmanshuset, med ingång från Hartmansgränden, 5:e vån.

Besöksadress i Jakobstad, Campus Allegro, B2 rum 253.

Faktureringsadressen är samma som postadress. Ärenden som rör fakturor eller fakturering riktas till verksamhetsledare.

FO-nummer/Y-tunnus: FI1093976-7

Hilde Losvik

Verksamhetsledare
+358 40 0455605
hilde@dunk.fi
Placeringsort: Vasa

Matilda Ångerman

Produktionsassistent
+358 45 805 1790
matilda@dunk.fi
Placeringsort: Jakobstad

Hanna Kronqvist

Styrelseordförande
+358 50 599 2546
hkronqvist@gmail.com
Placeringsort: Helsingfors

 

Fanny Sjölind

Projektkoordinator för Skolmusik

fanny@dunk.fi
Placeringsort: Jakobstad

Simon Djupsjöbacka

Ordförande i Norbusangrådet

Placeringsort: Helsingfors

Amanda Henriksson

Sekreterare i Norbusangrådet

amanda@dunk.fi
Placeringsort: Esbo

Elisa Huovinen

Konstnärlig ledare för Finlands Ungdomskör

elisa@dunk.fi
Placeringsort: Helsingfors

Rosanna Halttunen

Producent för Finlands Ungdomskör

rosanna@dunk.fi
Placeringsort: Borgå