Kontakta oss

DUNK – De Ungas Musikförbund i Svenskfinland r.f.

Hovrättsesplanaden 15 C 35
65100 Vasa
Finland

Besöksadress i Vasa, Hartmanshuset, med ingång från Hartmansgränden, 5:e vån.

Besöksadress i Jakobstad, Campus Allegro, B2 rum 253.

Faktureringsadressen är samma som postadress.

FO-nummer/Y-tunnus: FI1093976-7

Matilda Ångerman

Produktionsassistent / tf. verksamhetsledare 
+358 45 805 1790
E-post: matilda@dunk.fi
Placeringsort: Jakobstad

Fanny Sjölind

Projektkoordinator för Skolmusik

E-post: fanny@dunk.fi
Placeringsort: Jakobstad

Anna Hagen

Projektkoordinator för Skolmusik

E-post: anna@dunk.fi
Placeringsort: Jakobstad

Simon Djupsjöbacka

Ordförande i Norbusangrådet

Placeringsort: Helsingfors

Amanda Henriksson

Sekreterare i Norbusangrådet

E-post: amanda@dunk.fi
Placeringsort: Esbo

Elisa Huovinen

Konstnärlig ledare för Finlands Ungdomskör

E-post: elisa@dunk.fi
Placeringsort: Helsingfors

Rosanna Halttunen

Producent för Finlands Ungdomskör

E-post: rosanna@dunk.fi
Placeringsort: Borgå