Kontakta oss

DUNK – De Ungas Musikförbund i Svenskfinland r.f.

Hovrättsesplanaden 15 C 35
65100 Vasa
Finland

Besöksadress med ingång från Hartmansgränden, 5:e vån.

Faktureringsadressen är samma som postadress.

FO-nummer/Y-tunnus: FI1093976-7

Martin Enroth

Verksamhetsledare
Tfn. +358 40 715 4697
E-post: martin@dunk.fi
Placeringsort: Vasa

Miira Holländer

Evenemangsproducent
Tfn. +358 45 665 9129
E-post: miira@dunk.fi
Placeringsort: Helsingfors

Matilda Ångerman

Projektassistent

E-post: matilda@dunk.fi
Placeringsort: Jakobstad

Ia Rönngård

Projektkoordinator, Skolmusik 2020

E-post: ia@dunk.fi
Placeringsort: Jakobstad

Fanny Sjölind

Projektkoordinator, Skolmusik 2020

E-post: fanny@dunk.fi
Placeringsort: Jakobstad

Anna Hagen

Projektkoordinator, Skolmusik 2020

E-post: anna@dunk.fi
Placeringsort: Jakobstad

Emil Rosendahl

Praktikant

E-post: emil@dunk.fi
Placeringsort: Helsingfors

Rosanna Halttunen

Praktikant

E-post: rosanna@dunk.fi
Placeringsort: Helsingfors

Amanda Henriksson

Sekreterare, Norbusangrådet

E-post: amanda@dunk.fi
Placeringsort: Helsingfors

Elisa Huovinen

Konstnärlig ledare, Finlands Ungdomskör

E-post: elisa@dunk.fi
Placeringsort: Helsingfors